קורסים/קורס מורים עם יעל עידן וליאורה עמיחי/

קורס מורים עם יעל עידן וליאורה עמיחי

שמחה ובהתרגשות אנחנו מזמינות אתכן.ם לקורס מורות.ים בכירים לויג'נאנה יוגה. קורס המורים שלנו נפרס על פני שלוש שנים והוא בן 800 שעות. מניסיון של שנים בקורסי מורים לויג'נאנה יוגה משך הקורס מאפשר תהליך של בניית אימון מדויק, מעמיק ורחב.

טלפון: 054-2630558

בשמחה ובהתרגשות אנחנו מזמינות אתכן.ם לקורס מורות.ים בכירים לויג'נאנה יוגה.

קורס המורים שלנו נפרס על פני שלוש שנים והוא בן 800 שעות.

מניסיון של שנים בקורסי מורים לויג'נאנה יוגה משך הקורס מאפשר תהליך של בניית אימון מדויק, מעמיק ורחב.

הקורס כקבוצה הופך לסאנגה – קהילה מתאמנת שחווה את המעבר ממתרגלי יוגה למורים.

מתרחשת חוויה של העמקה – באימון של מדיטציה ופראנאימה, באסאנות, הבנה דידקטית, אנטומית והיכרות עם המקורות הפילוסופיים.

האפשרות להיות בתהליך הזה במשך שלוש שנים מייצרת בסיס איתן ואחראי להמשך הדרך המקצועית שלנו כמורים ומורות ליוגה.


לפרטים

https://vijnanayoga.co.il/2023/01/07/%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%a1-%d7%9e%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%92%d7%94/

קורסים נוספים


קורס להכשרת מורים ליוגה באיזור פרדס חנה

קורס מורים ליוגה להתפתחות אישית מעמיקה או לשם הוראת היוגה. קורס של שנתיים בקבוצה אינטימית. הקורס הוא בליווי אישי של כל תלמיד/ה עם הדגשים וההכוונות המתאימים. הקורס בהנחיית מיכל נישטיין להט; מתרגלת יוגה משנת 1996, מלמדת יוגה משנת 2003. מורה ליוגה, בעלת B.A בפסיכולוגיה ותולדות האמנות, זתונאית קלינית טבעית ומורה לפילאטיס. ההאתה ראג'ה יוגה היא תרגול מגוון, מעמיק, העובד על רבדי הגוף השונים ועל התודעה. מתוך הבנה מעמיקה כי היוגה היא מגוונת ואפשר להתאים אותה למגוון של אנשים, מצבים וסיטואציות. בקורס נעמיק בשנה הראשונה בכל רבדי היוגה לשם ההתפתחות האישית של התלמידים. ורק לאחר מציאת התלמיד הפנימי יגיע המורה הפנימי שבכם. תוכלו ללמד ולהעביר הלאה- רק מה שאתם יודעים.

לפרטים נוספים
קורס הכשרת מורים ליוגה בהנחיית ראם הראובני || תוכנית לימודים דו-שנתית MOVENERGY YOGA

הגיע הזמן ללמוד ולהעמיק בעולמות חקר הגוף. הגוף מעניק ארגז כלים רחב אופקים, מתחדש ועשיר דרכים. movenergy yoga הוא הקורס היחיד המשלב את אומנות היוגה יחד עם הנעה אנרגטית ואבחון פיזיולוגי רגשי.

לפרטים נוספים
קורס העמקת האימון למורים ומתרגלים מנוסים - יוגה עם עידו

מתאים למורים ליוגה מכל הזרמים ותלמידי ויג′נאנה יוגה ותיקים. בחיפוש אחר תנועת גוף חכמה ותודעה רחבה, נעמיק ונרחיב את האימון האישי היומיומי, תוך כדי עידוד חקירה עצמית של עקרונות ויג′נאנה יוגה.

לפרטים נוספים