קורסים/קורס הכשרת מורים ליוגה בהנחיית ראם הראובני || תוכנית לימודים דו-שנתית MOVENERGY YOGA/

קורס הכשרת מורים ליוגה בהנחיית ראם הראובני || תוכנית לימודים דו-שנתית MOVENERGY YOGA

הגיע הזמן ללמוד ולהעמיק בעולמות חקר הגוף. הגוף מעניק ארגז כלים רחב אופקים, מתחדש ועשיר דרכים. movenergy yoga הוא הקורס היחיד המשלב את אומנות היוגה יחד עם הנעה אנרגטית ואבחון פיזיולוגי רגשי.

טלפון: 0528-266280

הגיע הזמן ללמוד ולהעמיק בעולמות חקר הגוף. הגוף מעניק ארגז כלים רחב אופקים, מתחדש ועשיר דרכים.

movenergy yoga הוא הקורס היחיד המשלב את אומנות היוגה יחד עם הנעה אנרגטית ואבחון פיזיולוגי רגשי.

אלו הם כלים המשלבים ידע חדש עם ידע עתיק ליצירת הבנות ייחודיות ומדהימות על מבנה הגוף והנפש .זהו קורס מעמיק ומקצועי אשר נולד ופותח ע"י ראם הראובני.

למי זה מתאים? לתלמידים ותיקים שמעניינים להעמיק ולהתמקד באומנות היוגה, הנעה אנרגטית, אבחון פיזיולוגי רגשי ובעיסוק בהוראה. למי שרוצה להכיר את עצמו טוב יותר, להבין את האזורים המניעים אותו ולשחרר דפוסים ישנים וחסומים. עם מה נצא מהקורס? הקורס נותן למשתתף.ת כלים ייחודיים וחשובים להמשך הדרך, כמתרגל וכמורה לעתיד. ניסיון עשיר ביוגה, שיטה מבוססת ידע עתיק שעבר דיוק לזמנים שלנו, הצצה לעולמות האבחון הפיזיולוגי הרגשי. הכרות עם כלים התפתחותיים משמעותיים לשימוש כתלמיד, מורה ומטפל. הכשרה ותעודה ? תוכנית דו שנתית המחולקת לשני מסלולים שנתיים.

*מסלולשנתי(שנה א')- העשרה והעמקה בהיקף של 300 שעות. בסיום מוענקת תעודה מטעם ראםהראובני. *מסלול מלא (שנה א'+ ב') – העשרה, העמקה והסמכה לתעודת הוראה בהיקף של 600 שעות. בסיום מוענקת תעודה מטעם ארגון מורי היוגה.

מטרות ומהות הקורס :

• התפתחות והעמקת הידע ביוגה דרך תרגול, לימוד והתנסות אישית. • העמקת היוגה ככלי ודרך חיים • הבנת רובדי התרגול הפיזי והאנרגטי • הכשרה להוראה

הלימוד בקורס הינו שיטתי וחוויתי ונעשה דרך התנסות מעשית. בקורס ראם מתקדם עם כל תלמיד בהבנת החומר הנלמד בהתאמה והקשבה לצרכיו האישיים. לאורך הקורס נקבל כלים רבים – אבחונים ומעשיים לבניית תרגולות שונות ושילובן אל תוכנית תרגול מובנית. נתמקד בכלים נוספים כגון - הנעה אנרגטית ואבחון פיזיולוגי רגשי, כל זה כחלק מהבנת הוראת והעמקת היוגה. כך נוכל להתאים את היוגה למתרגל למציאת דרכו הייחודית להוראת היוגה. קורס העמקה ביוגה הוא קורס חובה לכל מתרגל אשר אוהב יוגה ורואה בה חלק בלתי נפרד מחייו. הקורס מבקש ליצור שינוי פנימי הכרתי אצל המשתתף.


ימים ומיקום

יום שלישי, 8:30-14:30, שנה א׳, קיבוץ עמיר

ימי רביעי, 8:30-14:30, שנה א׳, קיבוץ מרחביה

ימי חמישי, 9:00-13:00, שנה ב׳, קיבוץ מרחביה


פרטים נוספים


 הקורס בימי שלישי בין השעות 8:30-14:30 || תאריך התחלה 31.10.23

 בבית לתנועה בקיבוץ עמיר.

ימים פתוחים - יתקיימו שני ימי פתוחים להכרות והתנסות שישלבו תרגול, הכרות עם התוכנית וזמן לשאלות בהנחיית ראם. שלישי ה-19/9 ושלישי ה-10/10 בין 9:00-11:00,

הימים הפתוחים בעלות של 50 ₪ (בהרשמה יקוזז ממחיר הקורס) יש להירשם מראש !!


לפרטים והרשמה לקורס באמיר מעין 0528-266280 , maayan.friz@gmail.com


לפרטים והרשמה לקורס במרחביה (ימי רביעי שנה א׳ וימי חמישי שנה ב׳) אורטל 052-4034242 ortalofek1@gmail.com


קורסים נוספים


קורס מורים עם יעל עידן וליאורה עמיחי

שמחה ובהתרגשות אנחנו מזמינות אתכן.ם לקורס מורות.ים בכירים לויג'נאנה יוגה. קורס המורים שלנו נפרס על פני שלוש שנים והוא בן 800 שעות. מניסיון של שנים בקורסי מורים לויג'נאנה יוגה משך הקורס מאפשר תהליך של בניית אימון מדויק, מעמיק ורחב.

לפרטים נוספים
SOPIA ESSENCE - מבוא סומאטי מהותי - Sopia™ Academy

"Thinking with our body. Working with our heart. Moving with our brain." "לחשוב מהגוף, לנוע מהמוח, לעבוד מהלב" קורס חובה לכל אדם, ובוודאי למדריכים מורים ומטפלים, שאוהבים להעמיק וללמוד את קסם הגוף, והחיבור גוף-רוח-תודעה.

לפרטים נוספים
קורס להכשרת מורים ליוגה באיזור פרדס חנה

קורס מורים ליוגה להתפתחות אישית מעמיקה או לשם הוראת היוגה. קורס של שנתיים בקבוצה אינטימית. הקורס הוא בליווי אישי של כל תלמיד/ה עם הדגשים וההכוונות המתאימים. הקורס בהנחיית מיכל נישטיין להט; מתרגלת יוגה משנת 1996, מלמדת יוגה משנת 2003. מורה ליוגה, בעלת B.A בפסיכולוגיה ותולדות האמנות, זתונאית קלינית טבעית ומורה לפילאטיס. ההאתה ראג'ה יוגה היא תרגול מגוון, מעמיק, העובד על רבדי הגוף השונים ועל התודעה. מתוך הבנה מעמיקה כי היוגה היא מגוונת ואפשר להתאים אותה למגוון של אנשים, מצבים וסיטואציות. בקורס נעמיק בשנה הראשונה בכל רבדי היוגה לשם ההתפתחות האישית של התלמידים. ורק לאחר מציאת התלמיד הפנימי יגיע המורה הפנימי שבכם. תוכלו ללמד ולהעביר הלאה- רק מה שאתם יודעים.

לפרטים נוספים