סדנאות/Pura Vida Retreat/

Pura Vida Retreat

בהנחיית: אדריאנו חאובל, בתחן פרץ, דן אבידור, ברוך פרויכט, הגר לוי 2/6/2022 - 4/6/202248 שעות

כשהקיץ רק מתחיל, נפגש בריזורט החדש של סלינה על שפת הכנרת, לסופשבוע מלא בתכנים של ריפוי, שלווה, העמקה ותנועה. נחווה סשן של תטא הילינג ונלמד כיצד לזמן את כל מה שטוב ונכון לחיינו, נתרגל אשטנגה יוגה ואקרו יוגה, נרפה במדיטציית סאונד הילינג ונפתח את צ׳אקרת הלב בטקס קקאו מלווה בתנועה. סופשבוע של תכנים איכותיים, אוכל טעים ובריא, חוף ים צמוד, בלוקיישן מטריף מוקף הרים ירוקים, וחלל תרגול מושלם שפונה אל הים.

טלפון: 0526997989
2600 ש"ח 2450 ש"ח למנויים שלנו
להרשמה לחץ כאן

סופשבוע של חוויות הוליסטיות, מרפאות ופותחות לב

תטא הילינג

תטא הוא גל במח האחראי על החלימה ודרכו אפשר לזהות, לסדר ולפתור כל דבר שמעכב אותנו בחיים כמו בעיות פיזיות, מנטליות ורגשיות, אתגרים במערכות יחסים, בעיות כלכליות ואפילו לייצר ולהגשים את החיים שתמיד חלמת עליהם דרך ״הורדות״ ו״הטמעות״ של אמונות ורגשות חיוביים לתת מודע. 

בהנחיית אדריאנו חאובל – הילר אינטואיטיבי ומורה מוסמך בשיטת תטא הילינג- טכניקת ריפוי המאפשרת גישה אינסופית לתת מודע.


יוגה

תרגול בוקר ממריץ ודינאמי על פי מסורת האשטנגה יוגה, לפתיחת יום אנרגטית, להזרמת הדם והאנרגיה בגוף. אורך התרגול כשעה וחצי וסיומו בשוואסנה מפנקת אל מול הנוף הכחול.

בהנחיית בת חן פרץ, מורה ליוגה אשטנגה ויניאסה. בת חן מלמדת במושבים וקיבוצים בגליל המערבי, מעבירה סדנאות, ריטריטים והדרכות מעולם הפילוסופיה של היוגה. סאונד הילינג

סדנת מדיטציה בליווי צלילים המופקים מקערות טיבטיות וכלי נגינה אקוסטים ואקזוטיים. לאורך הסדנה, כלים שונים מנוגנים סביב המרחב ולפעמים מונחים פיזית על גוף המשתתפים. התדרים משחררים אנרגיה סטטית ומתח שהצטברו בגוף ובשדה האנרגטי של המאזין. בהנחיית דן אבידורטקס קקאו

הקקאו המקודש מבושל בצורה טקסית, מרחיב את הלב מעלה את רמות האנרגייה והתשוקה, הוא עוזר לנו להעמיק את החיבור ובכך מעורר אותנו לאמת מקודשת, לאהבה ולשפע המתקיימים עבורנו ובתוכנו.

בהנחיית הגר לוי, מטפלת ומנחת סדנאות וטקסים להתפתחות והתרחבות אישית, הולכת על האדמה מתוך כוונה להביא איזון, רפואה ועונג. מטפלת בשיטת מיינדפולנס ו-ACT, חלימה, טכניקות שמאניות עתיקות צלילים ואנרגיה, מעבירה טקסי לבנה, טקסי קקאו ומסעות התחדשות קסומים. דוגלת במודל הגם וגם ומשלבת כלים תודעתיים שונים בחיי האישיים והמקצועיים בסדנאות ובטקסים.


אקרו יוגה

מה קורה שאנו פוגשים במישהו אחר?

האם אנחנו מצליחים להיות נוכחים? לאפשר לו להיות?

איך התקשורת שלנו?

מה קורה שגופים נפגשים? נמצא שפה חדשה של גוף, תקשורת, צרכים, משחק ובעיקר כיף!! לשחק, לעוף, ולתמוך- לדבר אקרו יוגה.

בהנחיית ברוך פויכטונגר– איש תנועה ונפש, מורה ליוגה ואקרו יוגה, המזמין אתכם ללמוד שפה חדשה של גוף ותקשורת.


Manifestation

חשבת פעם על משהו קרוב ולפתע הוא צלצל? או שלא היה לך כח לפגישה ובסוף היא התבטלה לבד

הרגעים האלה שדברים מסתדרים או לא מסתדרים מגיעים ישירות מהמערכת המודעת והתת מודעת והחיבור המדהים ביניהם הוא מהות התטא הילינג. העולם האנרגטי נמצא בכל חלקיק ואטום ביקום, כל אחד ואחת מאיתנו מובילי אנרגיה ומכאן יוצא שכל אחד ואחת ראויים להחלמה, לניקוי אנרגטי ושחרור עמוק.סדנאות נוספות


ריטריט המעגלים האנרגטיים - מסע הצ׳אקרות

בריטריט נטייל באזורי הגוף השונים ונמצא את ההקשרים הפיזים והאנרגטיים בין חלקי הגוף השונים.

לפרטים נוספים
ריטריט יוגה ומדיטציה במדבר עם אורית ויינר

מוזמנות ומוזמנים לשישי שבת של תרגולי יוגה ומדיטציה במדבר הקסום ארוחות צמחוניות נהדרות ועוד רפואות

לפרטים נוספים
ריטריט יוגה וטקס קקאו בסיני

סיני... הזריחות, השקיעות, הים הצלול, הדגים והאלמוגים... מה עוד צריך? תוסיפו לזה תרגולי יוגה ומדיטציה מדויקים, אוכל מעולה, טקס קקאו מרומם, ניתוק אמתי ושלווה עוצמתית וקיבלתם את החופשה המושלמת ביותר שאפשר לבקש. מלון אקווה סאן ממוקם כחצי שעה נסיעה מהגבול של טאבה ומספק את כל מה שצריך לריטריט חלומי- חדרים ברמות אירוח שונות (מחושות ועד סוויטות ממוזגות), בופה אוכל עשיר, בריא ומגוון, חלל תרגול נעים הצופה אל הים, חוף פרטי לשנורקלינג ומלא זולות לרביצה. נשאר לך לארוז מזרן יוגה ובגד ים!

לפרטים נוספים