סדנאות/כנס ארגון מורי היוגה/

כנס ארגון מורי היוגה

בהנחיית: 40 ממיטב המורים בארץ16/9/2022 - 17/9/2022

אחרי 3 שנים, אירוע הדגל של הארגון, חוזר ומכנס אליו את קהילת מורי היוגה בישראל ליומיים של כנס שיתקיים במרכז היהודי ערבי' הקסום והמחודש ביפו אל מול הים. ניפגש סוף סוף פנים אל פנים, לשישי שבת של לימוד, תרגול והעמקה משותפים. מתאים למורים ולמתרגלים עם נסיון!

טלפון: 053-8273463

מפגש אמיתי של סנגת המורים המתרגלים והחברים איתם אפשר להתייעץ ולהחליף מידע ודעות להעשרת הלימוד וההוראה. מקום מפגש לכולנו. בבחירת המורים והמרצים, שמנו דגש מיוחד, על מקצועיות, ניסיון רב שנים ואיכות. בנוסף למורים שיחלקו מהידע הנרחב שלהם, הבאנו גם מרצים בכירים מתחומים הנושקים ליוגה כמו- אנטומיה, פסיכולוגיה, מדעי המוח שיווק ועוד.

להרשמה - https://kenes.isyoga.co.il

 

 

סדנאות נוספות


Inner Glow Retreat

ריטריט חגיגי במיוחד בסופשבוע של חג סוכות- נתכנס באחד הלוקיישנים היפים בארץ, ב׳מנתור׳ מבית סלינה בבית אורן, לסופשבוע שכולו חקירת הגוף, הנאה, הכרויות חדשות, אוכל משובח, תרגולים מרוממי גוף ונפש, נוף קסום ואוויר צלול.

לפרטים נוספים
Chandra Desert Retreat

מצפה לנו חוויה מרגשת במיוחד של מסע מדברי מרשים ועוצמתי, עם לינה בלתי נשכחת בבועות גלאמפינג שקופות ובוטיקיות הצופות אל שמיים זרועי כוכבים ותרגולי יוגה ומדיטציה באחד הלוקיישנים הקסומים בעולם, זריחות ושקיעות בלתי נשכחות, טיול ג׳יפים אתגרי במדבר, וכמובן- ביקור בפטרה- אחד משבעת פלאי עולם!

לפרטים נוספים
ריטריט מדברי לכבוד השנה החדשה

מזמינים אתכן.ם להתחבר לשקט והשלווה של המדבר ולקבל את השנה החדשה בריטריט של יוגה ומדיטציה

לפרטים נוספים