סדנאות/סדנאות העמקה באימון היוגה עם עדו לוי ומינה גושן/

סדנאות העמקה באימון היוגה עם עדו לוי ומינה גושן

בהנחיית: מינה גושן ועדו לוי19/2/2022 - 19/2/20224 שעות

בסדנא הקרובה נמשיך לחקור באימון את התחושות דרך העור - המרכיב הכי חיצוני בנו. נשב, ננשום ונתמקד הפעם בתנוחות שיווי משקל על הידיים תוך דגש על הרובד החיצוני של הגוף כמאפשר גישה לגעת דרכו בחלק הכי פנימי-שלם בנו. התבוננות על העור מאפשרת לנו לתפוס את עצמנו כיישות אחת הולסיטית שלמה וכך האימון מכוון לחיבור - חיבור של גוף אחד הנע במרחב, חיבור של הגוף החיצוני עם רבדים פנימיים יותר.

טלפון: 050-8232342
250 ש"ח 225 ש"ח למנויים שלנו
להרשמה לחץ כאן

בסדנא הקרובה נמשיך לחקור באימון את התחושות דרך העור - המרכיב הכי חיצוני בנו.

נשב, ננשום ונתמקד הפעם בתנוחות שיווי משקל על הידיים תוך דגש על הרובד החיצוני של הגוף כמאפשר גישה לגעת דרכו בחלק הכי פנימי-שלם בנו. 

התבוננות על העור מאפשרת לנו לתפוס את עצמנו כיישות אחת הולסיטית שלמה וכך האימון מכוון לחיבור - חיבור של גוף אחד הנע במרחב, חיבור של הגוף החיצוני עם רבדים פנימיים יותר. 

בנוסף נלמד גם להשתמש במגע עדין כדי לדייק את הגוף-תודעה שלנו באימון.

הסדנא תתקיים בגזית עם

עדו לוי ומינה גושן

ביום שבת ה- 11/9

9:30-14:30

הרשמה אצל מינה 

0508232342

50 ש"ח מקדמה בביט ו- 200 נוספים ביום הסדנא.

סדנאות נוספות


ריטריט יוגה וטקס קקאו בסיני

סיני... הזריחות, השקיעות, הים הצלול, הדגים והאלמוגים... מה עוד צריך? תוסיפו לזה תרגולי יוגה ומדיטציה מדויקים, אוכל מעולה, טקס קקאו מרומם, ניתוק אמתי ושלווה עוצמתית וקיבלתם את החופשה המושלמת ביותר שאפשר לבקש. מלון אקווה סאן ממוקם כחצי שעה נסיעה מהגבול של טאבה ומספק את כל מה שצריך לריטריט חלומי- חדרים ברמות אירוח שונות (מחושות ועד סוויטות ממוזגות), בופה אוכל עשיר, בריא ומגוון, חלל תרגול נעים הצופה אל הים, חוף פרטי לשנורקלינג ומלא זולות לרביצה. נשאר לך לארוז מזרן יוגה ובגד ים!

לפרטים נוספים
פסטיבל וולנס וורט // VERT Wellness Festival

THE VERT Wellness Festival בהפקת סורנטו בריאות & וולנס – פסטיבל סוף שבוע מקיף לבריאות הגוף והנפש.

לפרטים נוספים
ריטריט יוגה ותטא הילינג באי אביה, יוון

ריטריט יוגה זה יתמקד בדרכים שבהן נוכל למצוא את השקט הפנימי המנצנץ שלנו במהלך תרגול יוגה, פראניאמה ומדיטציה. הטכניקות הללו עצמן אינן יוצרות שקט, אלא מאפשרות לנו לשמוע את השקט שתמיד היה שם. נתחיל כל מפגש בהרצאה/דיון קצר, ואת שאר הזמן המשותף שלנו נבלה בתרגול. ארזו את מזרן היוגה, כבו את הטלפון, הביאו את אהובכם, ותנו לעצמכם את החופש והמרחב המוחלט לחוות את השקט שכולנו מחפשים, את הדממה של המפלט. החבילה כוללת ✓ טיסה לאתונה וחזרה לישראל ✓ העברות למלון ולשדה התעופה ✓4 לילות במלון Evia Silence ✓ 2 ארוחות עשירות ביום (בוקר וערב) ✓ תרגולי יוגה ומדיטציה פעמיים ביום ✓ סדנאות תטא הילינג

לפרטים נוספים