מורים/להלי ארליך/

להלי ארליך

ויג׳נאנה יוגה

התמחות: פראניאמה, מדיטציה, שעורים פרטיים, שעורים קבוצתיים

כתובת: מזא"ה 22, תל אביב יפו, ישראל

טלפון: 0544746802

""חבוי בכל היצורים העצמי הזה אינו ניתן לראייה ועדיין, אלו המאומנים בהתבוננות רואים אותו בעזרת תודעה צלולה” (קתהא-אופנישד)"


מורה בכירה לויג'נאנה יוגה מלמדת שיעורים, סדנאות העמקה וריטריטים בתל אביב מרצה ומלמדת פילוסופיה של היוגה והעמקה בטקסטים למורים ומתרגלים ותיקים בכל הארץ.

מתרגלת יוגה משנת 2002 ובחמש השנים האחרונות מרכז העשייה שלי הוא בהוראת ויג'נאנה יוגה, תלמידה של אורית סן גופטה משנת 2010.

בוגרת החוג ללימודי הודו ומזרח אסיה באוניברסיטה העברית בירושלים שם התמחתי בלימודי סינית וסנקריט וכן בתרבות ובטקסטים ההינדיים הקלאסיים. מלמדת פילוסופיה של היוגה למורים ומתרגלים מתקדמים ומורה ליוגה התפתחותית לתינוקות.

 

מאז ומעולם חשתי בתוכי את החיבור גוף-נפש, ליוגה הגעתי בגיל 19 ומיד התאהבתי והתמסרתי. כיום אני חוקרת את החיבורים של הגוף, של התנועה ושל המודעות באימון האישי שלי ועם תלמידיי שמתפרשים מרגע תחילת החיים ועד שיבה. אני מוצאת את הדרך להכניס בריאות גופנית ופיתוח מודעות פנימית לכל שלבי החיים.

 

לתחושתי היוגה היא כלי עוצמתי הפועל על כל הרבדים שלנו, זה אימון שנעשה דרך הגוף אך מתרחב הרבה מעבר אליו, זו פילוסופיה ודרך חיים ואני שמחה לצעוד בה ולחלוק אותה.