סדנאות/הזמנה אישית לחוות את יוון דרך היוגה/

הזמנה אישית לחוות את יוון דרך היוגה

בהנחיית: ענת גולד15/5/2022 - 23/5/2022

ריטריט של יוגה, טיול ומנוחה בכפר פיגאדי שמול חצי האי פיליון בשנים האחרונות אני מוצאת את עצמי חוזרת שוב ושוב אל השקט הקסום של יוון. השנה אני מזמינה גם אתכם להצטרף אליי אל הכפר הקסום פיגאדי שמול חצי האי פיליון ביוון, לשבוע ימים של יוגה מול הים, אוכל טעים ובריא, מנוחה, טיולים ואנשים טובים שילוב מנצח של שקט, שלווה, נשימה ואהבה - כשיוגה וטבע נפגשים... מפגש של קבוצה קטנה ואינטימית בכפר קסום ביוון התנתקות מהשגרה, המאפשרת להיות "כאן ועכשיו", עם פחות שיפוטיות וביקורת עצמית... מזג אוויר פשוט נפלא :)

טלפון: 0522897779

שבוע בכפר פיגאדי מול חצי האי פיליון

בחופשות יוגה אפשר לתרגל יוגה באופן מרוכז ומעמיק במשך מספר ימים ובכך לשפר את היכולות האישיות. בקבוצה אינטימית ואיכותית, בלוקיישן קסום ובאווירה של חופש אפשר להתנתק מעט משגרת היומיום ולמקד את תשומת הלב בגוף ובנפש, בתרגול במקומות קסומים ובתחושה מדיטטיבית לעתים. בשנים האחרונות אני מוצאת את עצמי חוזרת שוב ושוב אל השקט הקסום של יוון. השנה אני מזמינה את שירלי נובק חברה וקולגה לדרך, ואתכם להצטרף אלינו אל הכפר הקסום פיגאדי שמול חצי האי פיליון, לשבוע ימים של יוגה מול הים, מנוחה, טיולים, חופים ונופים קסומים, אנשים נפלאים ואוכל בריא.

 שירלי תצטרף אלי לחופשה ביוני 14-21/06/2022 וביחד נחלוק אתכם את הידע והדרך. שירלי מגיעה מעולם המחול. חוקרת תנועה ומבינה את הגוף בדרכה הייחודית. 

 

מועדי החופשות הבאות

16-23/05/2022

14-21/06/2022

https://www.yogagoldi.com/he/home#!93

 

25-05 2/06

קורס יוגה ומנהיגות במודל הסקיפר קורס ראשון וייחודי בארץ ובעולם

https://www.yogagoldi.com/he/home#!93,104

 

                

 

סדנאות נוספות


ריטריט המעגלים האנרגטיים - מסע הצ׳אקרות

בריטריט נטייל באזורי הגוף השונים ונמצא את ההקשרים הפיזים והאנרגטיים בין חלקי הגוף השונים.

לפרטים נוספים
ריטריט יוגה ומדיטציה במדבר עם אורית ויינר

מוזמנות ומוזמנים לשישי שבת של תרגולי יוגה ומדיטציה במדבר הקסום ארוחות צמחוניות נהדרות ועוד רפואות

לפרטים נוספים
ריטריט יוגה וטקס קקאו בסיני

סיני... הזריחות, השקיעות, הים הצלול, הדגים והאלמוגים... מה עוד צריך? תוסיפו לזה תרגולי יוגה ומדיטציה מדויקים, אוכל מעולה, טקס קקאו מרומם, ניתוק אמתי ושלווה עוצמתית וקיבלתם את החופשה המושלמת ביותר שאפשר לבקש. מלון אקווה סאן ממוקם כחצי שעה נסיעה מהגבול של טאבה ומספק את כל מה שצריך לריטריט חלומי- חדרים ברמות אירוח שונות (מחושות ועד סוויטות ממוזגות), בופה אוכל עשיר, בריא ומגוון, חלל תרגול נעים הצופה אל הים, חוף פרטי לשנורקלינג ומלא זולות לרביצה. נשאר לך לארוז מזרן יוגה ובגד ים!

לפרטים נוספים